Цветя на злото?
Нещастник, видях те с нея. Тя носеше палто на Ги Ларош...
пич,моля те,пиши "чувствам" , а не чуствам,както го правиш винаги,дори във фейсбук.все пак добър поет си,не се излагай непрестанно.
Много ми е интересно как някои коментатори възприемат написаното едно към едно, като реално случващо се. Признак за липсата на опит с книги и четене е да се възмущавате от дъното на душата си от сюжета или поведението на литературен герой. Да не говорим, че само неуверени в себе си и комплексирани хора нападат на базата на лични качества, а не заради нещо основателно. Смисълът на критиката е оценка; ако нямате какво да правите, не го правете публично :)
Някой очевидно продължава да си живее в "Егоист"...
Написаното е толкова безсмислено, че дори и критика по същество не може да се измисли. На Велики понеделник, началото на Страстната седмица...и това бездарно пара-постмодерно изплюване... кошмар и безвкусица.
томамарков все по-старателно се стреми, да наподоби бабишкерите от сексът и градът.
Повечето палеха стотици свещи – за колата, къщата, червилото, и други неща, като на последно място слагаха децата и себе си. Много се смяхме. Аз бях обут в джинси на Гарет Пю, и носех палто на Рик Оуен, а госпожица К. А. беше облечена още по-добре от мен, което е естествено като водата. ======= И с какво си бил по-различен от тях, глупако?... Пише се "изсмях", а не "измях". Тъпанар.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД