За детските площадки и лошите люлки

Празни приказки, но за сметка на това пространни. Гледах репортажа, в който всички очевидци лъжеха на поразия, което става ясно от записа. Хвърлиха вина и върху човека, пазещ съоръженията. Някой от журналистите провери ли му трудовата характеристика, в нея пише ли, че освен катерушки и люлки трябва да пази и децата, защото родителите им не могат и защото все напират да разделят собствената си отговорност с някой друг?! Служителката от общината каза, че люлката е предназначена за ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ. Колко от вас журналистите обърнаха внимание на тези думи? Единствените, които имат вина, са придружителите на децата.
Някой глупак от столична община не обърнал внимание на номиналната якост на въжетата , защо не сложихте обикновено алпинистко въже ,което може да издържи няколко тона натоварване на опън ,то не е и скъпо ? Въпроса отново опира до хората и умствения им капацитет ,те са некадърни ,тези ,които заемат отговорни постове и зависи нещо от тях по принцип нищо не разбират от работата си Сега ще си прехвърлят топката едни на други Цялата ни държава е такава, един прогнил кенеф ,пълен селяци и хитреци на дребно
Абе пестите от материали! През соца всичко беше бетон, тебело тръбно желязо - до ден днешен да са си здрави и пързалки и люлки и пейки и глобуси. но манаглите ги окрадоха, заради политическата коректност на сащ и ес. Сега всичко се прави крехко и без душа.
Ние и нашите партньори използваме технологии като “Бисквитки” за персонализиране на съдържанието и рекламите, които виждате, както и за да анализираме трафика на сайта. Изберете “Приемам”, за да приемете използването на тези технологии. За повече информация, моля запознайте се с обновените “Политика за поверителност” и “Политика за бисквитки” на Гласове.ком ЕООД