Говорителката на Белия дом Карълайн Левит съобщи, че през май 2026 г. очаква второто си дете, което ще бъде момиче, предаде Ройтерс. 28-годишната Левит обяви бременността си в публикация в социалната мрежа "Инстаграм", като показа корема си на фона на коледно дърво. Сътрудничката на американския президент Доналд Тръмп е най-младата, заемала поста на говорител на Белия дом.
"Съпругът ми и аз сме развълнувани от нарастването на нашето семейство и с нетърпение очакваме синът ни да стане по-голям брат", написа тя. "Изключително съм благодарна на президента Тръмп и на нашата началничка на канцеларията Сюзи Уайлс за тяхната подкрепа и за създаването на просемейна среда в Белия дом", добави Левит.

Карълайн Левит и съпругът ѝ вече са родители на момченце, родено през 2024 г., по време на предизборната кампания на Тръмп.