Чували с боклук плават по столичен булевард

Чували с боклук плават по столичен булевард

Десетки чували с боклук плават по столичен булевард, се вижда на видео, споделено във Фейсбук групата "Забелязано в София".

Заради големите количества дъжд на различни места в София се образуваха своеобразни "реки и езера". В една от тях, по протежението на столичен булевард вече се носят големи чували с боклук. 

Изглежда засега чувалите не пречат значително на движението, но не е ясно дали Столична община (СО) предприема някакви мерки за отводняване и почистване на района.

За днес НИМХ обяви оранжев код в 4 области и жълт код в 19 заради сняг, поледици и силен вятър.

 

 

Коментари

  • Сърцето на Европа

    11 Яну 2026 12:39ч.

    Добре дошли в Сърцето на Европа. Забогатяване, на равно със всички народи и т.н. и т.н.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • 11 Яну 2026 12:39ч. Добре дошли в Сърцето на Европа. Забогатяване, на равно със всички народи и т.н. и т.н.

    11 Яну 2026 16:59ч.

    Добре дошли в Еврозоната - клубът на богатите!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Чували с боклук плават по столичен булевард

    11 Яну 2026 17:02ч.

    Кой не скачаааааа е червен. Тук не е Масква!!!!!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Еврокомисар

    11 Яну 2026 12:39ч.

    Трябва да ги претърся за храна!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Интересно!

    11 Яну 2026 12:40ч.

    Торбите с боклук са по-леки от водата и се затварят херметично.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Това е

    11 Яну 2026 12:41ч.

    Електоратът на Кирчо и кокорчо

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • 11 Яну 2026 12:41ч. Електоратът на Кирчо и кокорчо

    11 Яну 2026 17:00ч.

    Това са духовните наследници на Кокорчо, Корча и Ваското.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • голям град, големи хора, сал веднъж да дойда, само туй мий зора

    11 Яну 2026 12:43ч.

    голям град, пълно със боклуци - нищо! столичани искам да са мойте внуци!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Това са чували с евробоклук

    11 Яну 2026 13:06ч.

    Протестира даже и природата срещу тая престъпна власт.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • рукола Z

    11 Яну 2026 13:37ч.

    Боклука е на БОКО, закарайте му го в Банкя...

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Абе те ститици чували боклук влизат в парламента на собствен ход и се кълнат

    11 Яну 2026 13:44ч.

    и им вярва една интересна класа, родена от закона Лучников.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • ...

    11 Яну 2026 14:36ч.

    Малко е депресиращо - приличат на евротрупове.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Зодия Прасе

    11 Яну 2026 16:58ч.

    Напротив, оптимистично е - десетки чували с евротрупове.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Кукумявчо

    11 Яну 2026 14:44ч.

    Приличат на фалшивите трупове в Буча, дето мърдаха и надничаха да видят какво става.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Красимир

    11 Яну 2026 15:40ч.

    Днес в един сайт чета, че София осъмнала затрупана с 3 (три) см. сняг! Брей викам си, тия софиянци са много по зле от нас в Шумен с 2 см. Живи да ги ожалиш!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Бай Иван

    11 Яну 2026 15:58ч.

    Има една родна мъдрост: Хак му е на магарето (така му се пада), като си избраха тези "реформатори"-ПростоКировски-ДеБили! Това е поредното доказателство, против твърденията, че само частната собственост ще реши всички проблеми! Общините, които си имат собственни фирми за събиране и обработване на боклука са винаги чисти и нямат такива проблеми! За тези няколко месеца кмета можеше да предприеме действия за създаване на общинска фирма по чистотата, да закупят техника и назначат персонал! Но не, те са против общинската и държавна собственост! Е тогава нека ви изнудват някакви си частници и да се спъвате в боклуците!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • nevermind

    11 Яну 2026 16:29ч.

    Ако не друго, кметът поне успа до докаже едно - тук определено не е Москва :)

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Зодия Прасе

    11 Яну 2026 17:02ч.

    Сега е моментът да се организира Фрегата столичен боклук - надбягване с чували отпадъци. Боклукът, който стигне най-далече печели кметско място.

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи
  • Вече

    11 Яну 2026 22:06ч.

    втори месец се ровиме в боклук, найлони се веят по дървета, улиците са непроходими от по-2-3 м. високи камари от найлони, хартии и изхвърлени мебели, а кметът "работи" по решаването на проблема. Обаче никой не иска да събира боклук без пари. Трябва да се вдитне таксата смет, както нееднократно се вдигат и заплатите на софиянци през последните години. Това е голата истина. И циганите искат по-високи заплати!

    Отговори

    Напиши коментар

    Откажи